Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

’t Turfveld op Texel

Bospaviljoen 't Turfveld is de ideale plek voor een tussenstop tijdens een fietstocht of wandeling.

Bospaviljoen ’t Turfveld is de ultieme plek om lekker te relaxen tijdens je vakantie op Texel. Het is er heel sfeervol, zo midden in het bos. Ook kun je heerlijk spelen in de zandbakken. Een ideale tussenstop tijdens een fietstocht, een heerlijk rustpunt in het Texelse bos en een prima startpunt voor een wandeling, hardlooprondje of bootcamp. Met na afloop natuurlijk een lekker drankje of raspatatje!

Voor meer informatie over Bospaviljoen ’t Turfveld, klik je op de roze button. 

TIP: Een dagje weg met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze eropuit-pagina!

Bospaviljoen 't Turfveld

Nattevlakweg 2

1791 PB Den Burg

Openingstijden Dagelijks vanaf 09:30
Mail direct

Mail direct naar Bospaviljoen 't Turfveld

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

Gezinsavontuur naar het Marine Museum in Den Helder

Met 2 kinderen van 6 en 4 jaar naar het Marine Museum in Den Helder. Of dat leuk is? Het was een geweldige ervaring die ons allemaal meenam in de rijke historie van de Koninklijke Marine, en tegelijk een hoop plezier en interactie bood voor de kinderen.

16x MEIVAKANTIETIPS IN DE KOP!

2025 - Hoera, het is meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!

Haal met strijkkralen de lente in huis!

Als de kids zijn uitgeraasd, komen bij collega Maud altijd de strijkkralen tevoorschijn. Hieronder voorbeelden voor de lente!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief