
Camping vlakbij het strand
Met een heel fijn restaurant mét speeltuin omgeven door bos en op fietsafstand van het strand!
Heerlijk uitwaaien en lekker luieren terwijl de kids buitenspelen. Alles is mogelijk bij Camping Geverduin. Deze camping ligt in het Noordhollands Duinreservaat en vlakbij het strand van Castricum.
Kinderen kunnen er ravotten, zandkastelen bouwen en zoeken naar garnalen. Ouders vinden hier vooral rust. Een erg leuke bestemming dus om samen met je kinderen naar toe te gaan! In de vakantieperiodes is er ook recreatie aanwezig. Het restaurant en de camping zijn ook toegankelijk voor niet-campinggasten, dus kom zeker een keer borrelen, eten, spelen!
Ook hebben ze op deze camping een restaurant met echt een fantastische speeltuin. Wij komen er regelmatig en zijn fan! Vanaf het terras kun je je kinderen zien spelen en zo goed een oogje in het zeil houden terwijl je geniet van een kopje koffie.
Je kunt kamperen in een tent, maar er zijn ook diverse bijzondere en leuke accommodaties op de camping aanwezig!
Klik op de roze button om naar de website te gaan voor meer info.
De activiteiten die worden georganiseerd vermelden wij op onze uitagenda, houd deze in de gaten!
Camping Geversduin
Beverwijkerstraatweg 205
1901 NH Castricum
Toon op kaart
Meer inspiratie


80 jaar vrijheid
In de meivakantie staat het Marinemuseum in het teken van 80 jaar vrijheid.
Lekker zwemmen!
Deze meivakantie opent Zwembad Hoornse Vaart de deuren naar het buitenbad en is er extra waterplezier!
Shrek de Musical
Een hartverwarmende spookjesmusical voor jong en oud in de meivakantie op 10 en 11 mei in De Vest.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Kletspraat Moederdag
Wat zou je doen als je een dagje mama was? En waarom zijn moeders zo belangrijk? In de Kidsproof Kletspraat Moederdag vind je een heleboel leuke kletsvragen om aan je kinderen te stellen. Download de vragen hier gratis.
Moederdag! Moeders ogen dicht
Het is weer bijna zover, Moederdag. Een mooie dag om de moeders eens flink in het zonnetje te zetten! Maar hoe?
8x Knutsels voor Moederdag
Het is bijna Moederdag. Voor mij als moeder natuurlijk een favoriete dag in het jaar. Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje, daar word je toch blij van?