
De Oase
Neem een duik in het water bij De Oase in Vakantiepark Het Grootslag.
“De Oase” zorgt bij jong en oud voor heel veel waterpret. De Oase is een binnenzwembad met een watertemperatuur van ongeveer 31 graden. Het zwembad heeft een ruim recreatie bad, jetstream en een kleuter/peuter bad en is multifunctioneel. Als zwemliefhebber kun je heerlijk sporten en recreëren. Het zwembad is bovendien overzichtelijk, waardoor je de kleintjes goed in de gaten kunt houden.
Voor meer informatie over De Oase, klik je op de roze button.
TIP: Op zoek naar zwemles? Kijk dan ook eens op onze clubjespagina!
Vakantiepark Het Grootslag
Proefpolder 4
1619 EH Andijk
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Avond in het buitenmuseum
De avondopenstelling in het Zuiderzeemuseum is echt een aanrader! Sfeervolle stormlantaarns en lasershow!
Nieuw
Het tofste boerderijuitje van Nederland!
Heb jij ooit een boerderij bezocht die té leuk was? Nomineer 'm dan nu voor het tofste boerderij uitje!
Yanasei 6+
Yanasei is Surinaams voor het hiernamaals. Maar hoe kom je daar? Kom er achter in Theater De Vest.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.
Ontdek Dijk en Waard met kinderen!
Ben je op zoek naar dé leukste tips voor uitjes met kinderen in gemeente Dijk en Waard? Daar weten wij natuurlijk alles van! Lees snel wat er allemaal te beleven is!