
Pendeldienst Medemblik
In Medemblik rijdt een gratis elektrische pendeldienst tussen 5 musea!
Zo handig dit! In Medemblik rijdt een elektrische pendeldienst tussen vijf medemblikker musea.
In het seizoen rijdt de pendeldienst de hele dag door en kan je makkelijk van het ene museum naar het andere!
In juli rijden ze van dinsdag tm zondag. Start 12.15 vanaf Station Medemblik, Bakkerijmuseum, Kasteel Radboud, Stoommachine museum, Oorlogsmuseum, Meelmolen de Herder en weer terug naar het Station Medemblik.
Ieder uur van 12.15 tot 15.15. Stap gewoon eens in en laat je verrassen.
Citytours Medemblik
Openingstijden
Hou de Facebookpagina in de gaten voor juiste info!Prijs
Gratis
Mail direct
Meer inspiratie


Op Stoomtramavontuur in juni!
Kleine treinfans opgelet, in de maand juni kan je iedere zaterdag op Stoomtramavontuur in Hoorn!
Cool Open Dag!
Probeer het uit tijdens de Open Dag van Cool kunst en cultuur!
Zomer in De Mare
Theater De Vest gaat weer naar buiten. Vanaf 7 juni start Zomer in De Mare in park De Rekerhout.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek Dijk en Waard met kinderen!
Ben je op zoek naar dé leukste tips voor uitjes met kinderen in gemeente Dijk en Waard? Daar weten wij natuurlijk alles van! Lees snel wat er allemaal te beleven is!
Zomer in de Mare 2025
Vanaf zaterdag 7 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!
13x buitenfeestje voor kinderen
Ben jij bijna jarig óf alvast op zoek naar inspiratie voor een stoer buitenfeestje? Check dan deze blog met allerlei superleuke kinderfeestjes die je buiten kunt houden!