Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Crossfit Kids les

Team Victrix biedt Crossfit aan voor mini’s van 5-7 jaar en kids van 8-12 jaar.

Wat is Crossfit Kids?
Een groepsles met 10 kinderen onder begeleiding van een Crossfit Kids coach. Ze doen functionele oefeningen die kinderen gemakkelijk kunnen omzetten naar het dagelijkse leven.

Touwklimmen, springen, hangen, duwen en trekken. 
Het CrossFit Kids programma is speciaal ontworpen om kinderen meer te laten bewegen, zelfvertrouwen op te bouwen, werken in een team en – het meest belangrijke – plezier te hebben! CrossFit Kids maakt op een leuke manier kinderen sneller, sterker en fitter!

Wil je dat jouw kind ook meer beweegt en leert Crossfitten op een speelse manier? Meld hem of haar dan aan voor 2 gratis proeflessen via de websitebutton.

TIP: ben je op zoek naar een leuke plek om te eten met de kids? Voor een koffie, lunch of avondeten? Kijk dan even in ons overzicht met kindvriendelijke restaurants!

Team Victrix

Helderseweg 31

1817 BA Alkmaar

Openingstijden 5-7 jaar
Zaterdag 11.00-12.00 uur
7-12 jaar
Maandag 16.00-17.00 uur
Woensdag 16.00-17.00 uur
Zaterdag 9.00-10.00 uur
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Team Victrix

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Egeltjes van eierkoeken mmm

Lees hier hoe je van eierkoeken in een handomdraai leuke egeltjes maakt!

Versier je pannenkoek en maak een dier

Pannenkoeken zijn heerlijk om te eten, maar misschien nog wel leuker om te versieren!

Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn

Zondag 11 januari was het Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn. Samen met de kids gingen wij ontdekken hoe leuk deze dag nou echt was. En spoiler: het was een groot succes!

Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.

Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.