Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Voorleeskwartiertje

Iedere woensdag wordt er voorgelezen in de bibliotheken in Hoorn!

Iedere woensdagmiddag  kun je genieten van het voorleeskwartiertje in de drie vestigingen van Bibliotheek Hoorn. Het voorleeskwartiertje is voor kinderen van 2 tot 5 jaar. Na afloop kunnen de kinderen tekenen, kleuren en natuurlijk leuke boekjes uitzoeken om mee naar huis te nemen.

Voor meer informatie over het voorleeskwartiertje, klik je op de roze button. 

TIP: Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Bibliotheek Hoorn

Wisselstraat 8

1621 CT Hoorn

Openingstijden Iedere woensdag van 14:30 tot 15:00
Prijs Gratis
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Bambi (4+)

Een betoverend en ontroerend verhaal over vriendschap en liefde.

Boeren en tuinders pakken winters uit!

Vrolijk verlichte trekkertochten, verlichte boerderijroutes of een leuke winterwandeling!

Fluwel’s Winter Diner

Een magische kerstavond voor het hele gezin bij Land van Fluwel!

Zuiderzeelicht

Verwonder je tijdens dit magische kerstuitje in het Zuiderzeemuseum over de heldin van Hoorn

Uitgelicht

Zuiderzeelicht

Light Safari

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kletspraat, de wintereditie!

Waar krijgt mama het heel warm van? Wat vind je stom aan de winter? De Kidsproof kletspraat wintereditie is uit. Knip ze uit, stop ze in een pot en trek tijdens verschillende momenten een vraag. Als gezin krijg je er heel orginele gesprekken van!

10x boswandeling met chocolademelk in Noord-Holland

Of het nu zomer of winter is, in het bos is het altijd fijn. Om te spelen, te wandelen of gewoon lekker een frisse neus te halen. Wij hebben 10 leuke locaties voor een kindvriendelijke boswandeling met het gezin plus een warme chocolademelk in de Kop van Noord-Holland voor je op een rijtje gezet. Dus laarzen aan en gaan!

De leukste kerstmarkten en kerstactiviteiten met kids

2025 - We verzamelden voor jou de leukste kerstmarkten die je met het gezin kunt bezoeken in Alkmaar, Hoorn, Den Helder en de dorpen eromheen in de Kop van Noord-Holland. Keuze genoeg!

Kerstlunch, kerstbrunch en kerstdiner met kinderen

2025 - Een kerstbrunch of kerstlunch in een restaurant? Er zijn steeds meer mogelijkheden om met Kerst uit eten te gaan met je kinderen. In de Kop van Noord-Holland zijn heel veel leuke plekjes waar je met het hele gezin overdag of 's avonds heerlijk kunt eten en genieten van de gezellige kerstsfeer! Hieronder vind je onze favoriete restaurantjes met een heerlijk kerstmenu. TIP: reserveer tijdig!