Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Surfles bij Foamball

Heb jij altijd al eens willen surfen? Surfschool Foamball op Texel geeft gave surflessen!

De surflessen van Surfschool Foamball op Texel zijn van hoge kwaliteit en worden gegeven in meerdere talen. Surfen is een stoere sport die iedereen kan leren. Met het juiste materiaal, speciale les surfboards en warme wetsuits, leer je in één surfles alle basics van het surfen die je moet weten. De surflessen zijn mogelijk vanaf 6 jaar en worden gegeven door hoogopgeleide surfinstructeurs die ook nog eens lifeguards zijn. Let op: een zwemdiploma is verplicht.
 
Voordat je het water in gaat trek je een wetsuit aan. Deze zorgt er voor dat je lekker warm blijft. Het wetsuit is er in de kleinste maatjes t/m xxl. Dan begint de surfles.
Je krijgt in het begin een stukje uitleg over veiligheid en de zee, daarna wordt er geoefend op het strand en ga je zo snel mogelijk het water in! Binnen 1,5 uur leer je opstaan en staand met de golf mee gaan. Uiteraard gaat de surfleraar met jou mee het water in zodat hij je altijd van dichtbij kan helpen.

Je kunt je surfles reserveren via de roze button! 

Surfschool Foamball geeft niet alleen surflessen, je kunt er ook een onvergetelijk kinderfeestje vieren!

Surfschool Foamball

Ruijslaan 44

1796 AD De Koog

Openingstijden Op afspraak
Prijs 1 surfles € 25,-
3 surflessen € 65,-
5 surflessen € 100,-
10 surflessen € 175,-
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gezinsavontuur naar het Marine Museum in Den Helder

Met 2 kinderen van 6 en 4 jaar naar het Marine Museum in Den Helder. Of dat leuk is? Het was een geweldige ervaring die ons allemaal meenam in de rijke historie van de Koninklijke Marine, en tegelijk een hoop plezier en interactie bood voor de kinderen.

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

16x MEIVAKANTIETIPS IN DE KOP!

2025 - Hoera, het is meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!

Haal met strijkkralen de lente in huis!

Als de kids zijn uitgeraasd, komen bij collega Maud altijd de strijkkralen tevoorschijn. Hieronder voorbeelden voor de lente!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief