Life cooking Diner
Life cooking bij van der Valk Hotel Hoorn. Kids worden vermaakt!
Het uitgebreide Live Cooking Diner wordt gepresenteerd op vrijdag, zaterdag en zondag in het Live Cooking restaurant tussen 17:00 uur en 21:00 uur. De gerechten worden dagvers en met de grootste zorg bereid.
Bij van der Valk Hotel Hoorn kun je heerlijk eten met het hele gezin. Voor kinderen is er een eigen ruimte met een tv. Zo is er de life cooking. Terwijl jullie lekker tafelen, kunnen de kids koekjes bakken, popcorn maken, knutselen, tekenen en zelfs worden geschminkt. Er is begeleiding in deze speciale kinderruimte aanwezig.
Voor meer informatie over dit gezellige hotel, klik je op de roze button.
Uit eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uiteten-pagina!
Hotel Hoorn
Westfriese Parkweg 1
1625 MA Hoorn
Openingstijden
vrijdag, zaterdag en zondag tussen 17:00 en 21:00 uurPrijs
Check de website voor de actuele prijzen
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Fluwel’s Winter Diner
Een magische avond voor het hele gezin bij Land van Fluwel van 20 t/m 30 december!
De Eendracht in ’t IJkgebouw
De Eendracht in 't IJkgebouw is een ontzettend fijn kindvriendelijk restaurant in Alkmaar!
Eendracht in van Bleiswijk
Geniet van een lekker kopje koffie, terwijl je kind aan het spelen is in de speelhoek bij Van Bleiswijk!Blogs & inspiratie
Alle blogs
37x kerstfilms en kerstseries
Het is december, dus tijd voor kerstfilms en kerstseries. Ga maar alvast met het hele gezin in pyjama op de bank zitten, want hieronder vind je onze 26 favoriete kerstfilms en kerstseries, die leuk zijn voor kinderen.
20 tips voor een knallend Oud & Nieuw
Een gezellig oud & nieuw met kinderen? Met deze 20 tips, maak je er een knallend feestje van!
10 tips voor Geestmerambacht met kinderen
Recreatiegebied Geestmerambacht (gelegen tussen gemeente Dijk & Waard, Alkmaar en Bergen in), is een super fijne plek om een rondje te wandelen. Maar je kunt er nog veel meer doen! Lees hieronder onze 10 tips voor het Geestmerambacht met kinderen!