Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Life cooking Diner

Life cooking bij van der Valk Hotel Hoorn. Kids worden vermaakt!

Het uitgebreide Live Cooking Diner wordt gepresenteerd op vrijdag, zaterdag en zondag in het Live Cooking restaurant tussen 17:00 uur en 21:00 uur. De gerechten worden dagvers en met de grootste zorg bereid.

Bij van der Valk Hotel Hoorn kun je heerlijk eten met het hele gezin. Voor kinderen is er een eigen ruimte met een tv. Zo is er de life cooking. Terwijl jullie lekker tafelen, kunnen de kids koekjes bakken, popcorn maken, knutselen, tekenen en zelfs worden geschminkt. Er is begeleiding in deze speciale kinderruimte aanwezig. 

Voor meer informatie over dit gezellige hotel, klik je op de roze button. 

Uit eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uiteten-pagina!

Hotel Hoorn

Westfriese Parkweg 1

1625 MA Hoorn

Openingstijden vrijdag, zaterdag en zondag tussen 17:00 en 21:00 uur
Prijs

Check de website voor de actuele prijzen

Mail direct

Mail direct naar Hotel Hoorn

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!

Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

27x zomeruitjes in regio Alkmaar

Op je flipflops naar een zwemstrandje of langs bij een cool museum. Met deze 27 kidsproof uitjes in kun je zo de hele zomervakantie vol plannen. En ze zijn ook nog eens lekker dichtbij, allemaal in regio Alkmaar.

Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder

Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!