Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Babymassage Puur-Lief

Wil jij een bijzondere en liefdevolle band tussen jou en je baby? Dat leer je bij Babymassage Puur-Lief.

Telkens weer een puur en liefdevol moment tussen jou en je baby! Shantala babymassage is een ontspanningsmassage afkomstig uit India.Door te masseren stimuleer je het lichaamsbesef en de zintuigen. Je kindje ontspant, voelt zich welkom, geborgen en veilig.

Massage versterkt tevens de spieren, geeft verlichting bij buikkrampjes en huilen en heeft een positief effect op het slapen. Je kan de training zowel individueel als bijv met een vriendin of klein groepje volgen.

De ruimte bij Puur-lief is sfeervol ingericht en zodoende kun je zelf ook even heerlijk ontspannen met een kop thee/koffie en wat lekkers.De cursus is geschikt voor baby’s van zes weken tot ongeveer negen maanden.
– Zeer speciaal voor baby’s die last hebben van darmkrampjes.
– Huil baby’s of baby’s die moeilijk in slaap komen of telkens wakker schrikken.
– Baby’s die te vroeg geboren zijn en door verschillende oorzaken zich niet meteen hebben kunnen hechten.
– Adoptie- of pleegkindjes.

Kijk gerust even op de website via de button voor meer informatie en de ervaringen van anderen die hier een cursus hebben gevolgd.

Puur-Lief

Langeweide 281 281

1722WK Zuid-Scharwoude

Openingstijden

Neem even contact op voor meer informatie

Prijs €85 voor 4x groepsles, duur 1,5 uur
Mail direct

Mail direct naar Puur-Lief

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

Gezinsavontuur naar het Marine Museum in Den Helder

Met 2 kinderen van 6 en 4 jaar naar het Marine Museum in Den Helder. Of dat leuk is? Het was een geweldige ervaring die ons allemaal meenam in de rijke historie van de Koninklijke Marine, en tegelijk een hoop plezier en interactie bood voor de kinderen.

16x MEIVAKANTIETIPS IN DE KOP!

2025 - Hoera, het is meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!

Haal met strijkkralen de lente in huis!

Als de kids zijn uitgeraasd, komen bij collega Maud altijd de strijkkralen tevoorschijn. Hieronder voorbeelden voor de lente!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief