
MAK’s Theaterfeest
Ontdek bij dit partijtje in bij MAK Blokweer in Blokker hoe het is om te wonen als een mol.
Ontmoet Maks de Mol en leer hoe het is om een mol te zijn en onder de grond te wonen. De kinderen mogen zich verkleden en schminken. Leer door allerlei spelletjes en opdrachten hoe het leven van een mol en andere dieren er uit ziet.
Voor meer informatie over dit leuke partijtje, klik je op de roze button.
Gek op dieren? Kijk dan ook eens op onze eropuit-pagina met dierenuitjes!
Stichting MAK Blokweer
Kloosterhout 1-2
1695 JC Blokker
Openingstijden
Op afspraakPrijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Streetjump feestje
Bij Street Jump Zaanstad kan je een vet kinderfeestje vieren en lekker samen jumpen!
Avontuurlijk feestje
Blotevoetenpad, skelterbaan, hoge glijbaan, klimkeien en meer op Land van Fluwel!
Kabouterfeestje Schoorl
Bij het Buitencentrum in Schoorl liggen de puntmutsen klaar voor je feestje. Op zoek naar de kabouters!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!
Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.