
Zwembad De Venne
Bij Zwembad De Venne in Hippolytushoef kun je terecht voor zwemles en recreatief zwemmen.
Plons in het water of doe mee met een van de leuke activiteiten zoals discozwemmen of ouder en kind zwemmen.
Voor meer informatie over Zwembad De Venne, klik je op de roze button.
Gek op sporten? Kijk voor de leukste sportclubjes ook eens op onze clubjespagina.
Zwembad De Venne
Hortensialaan 2
1777 XE Hippolytushoef
Openingstijden
Kijk voor de actuele openingstijden op de site van Zwembad De Venne.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Nationaal Reddingmuseum
Beleef een onvergetelijk uitje tijdens je bezoek aan het Nationaal Reddingmuseum
Nieuw
Het tofste boerderijuitje van Nederland!
Heb jij ooit een boerderij bezocht die té leuk was? Nomineer 'm dan nu voor het tofste boerderij uitje!
Schaap Zacht (1,5-5 jaar)
Beleef de magische dansvoorstelling Schaap zacht voor de allerkleinsten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.
8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!
Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!