IJssalon De Schepper
Heerlijk ijs en vriendelijk personeel bij deze ijssalon in Julianadorp!
Het ijs van de Schepper is vers en ambachtelijk gemaakt in de open ijskeuken. Zij maken het ijs met vers fruit, versgeperste sappen, verse vanille, melk, room en suiker. Al het sorbertijs is lactosevrij en bijna al het ijs is glutenvrij. Naast ijs verkopen zij ook heerlijke koffie. Klinkt goed toch?
Ijssalon De Schepper
Schoolweg 5
1787 AV Julianadorp
Openingstijden
Maandag 12:30 van tot 21:00 uurDinsdag 11:00 van tot 21:00 uur
Woensdag 11:00 van tot 21:00 uur
Donderdag 11:00 van tot 21:00 uur
Vrijdag 11:00 van tot 21:00 uur
Zaterdag 11:00 van tot 21:00 uur
Zondag 14:00 van tot 21:00 uur
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!
Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)
4x Blotevoetenpaden in de Kop van Noord-Holland!
Blotevoetenpaden worden steeds populairder. Speciaal aangelegde paden vind je in prachtige natuurgebieden. Met verschillende ondergrond van zachte gras, fijn zand, houtsnippers, dikke takken. Vooral kinderen worden hier heel blij van. Kriebelende grassprietjes, blubber, verkoelend water, stevige stenen en heel veel meer prikkelende ervaringen kom je tegen op de blotevoetenpaden.
Mijn zomervakantietips in de Kop!
2026 - ZOMERVAKANTIE! Hoog tijd om er lekker op uit te gaan met het gezin. Er is gelukkig onwijs veel te doen in de regio. Wat dacht je van een leuk museum, een dagje naar het zwembad of een cool natuurspeelpark? Lees snel verder voor de leukste, zomerse uitjes in de Kop van Noord-Holland!