Kaboutertocht
Ga als een echte kabouter op pad in het Noordhollands Duinreservaat!
De kaboutertocht is een korte uitgezette wandeling (2km) voor kinderen vanaf 4 tot 6 jaar, die start bij Bezoekerscentrum De Hoep. Rode bordjes met kaboutermutsjes erop wijzen de weg.?
Een routebeschrijving en een rugzak vol met spannende opdrachten en materialen maken van deze wandeling een echte belevenis voor de kinderen. Zij zoeken onder ander uit waar kabouters wonen, hoe ze leven en wat ze leuk vinden om te doen. Misschien vind je zelfs nog wel kabouters in de bomen! Na een korte uitleg in De Hoep krijgen de kinderen de rugtas mee.
Voor meer informatie over deze activiteit, klik je op de roze button.
TIP: ook heel leuk als verjaardagsfeestje!
Bezoekerscentrum de Hoep
Johannisweg 2
1901 NX Castricum
Openingstijden
Op afspraakPrijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Met de bus voor maar 1 euro!
Voordelig samen op pad met Connexxion bus tijdens Hemelvaart en Pinksteren!
Waterwerken Zuiderzeemuseum
Spelen, ontdekken en experimenteren met water bij Expeditie Waterwerken in Enkhuizen.
Festivalhart van Karavaan Festival
Theater, muziek en familieplezier bij Karavaan Festival in Alkmaar tijdens Hemelvaart en Pinksteren!Blogs & inspiratie
Alle blogs
NIEUW! Hotspotgids met meer dan 25 hotspots in de Kop van Noord-Holland
Hieronder vind je alle info over de tips uit de Kidsproof Hotspotgids!
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.
8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!
Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!