De Helderse Vallei
Natuur- en milieu educatief centrum met kinderboerderij, vlakbij Den Helder!
De Helderse Vallei is een natuurcentrum op het Noordelijkste puntje van het Nederlandse vasteland, tussen prachtige duinen en het unieke Donkere Duinen bos. Het is de toegangspoort tot het recreatie- en natuurgebied Mariëndal.
In het duurzaamheidscentrum vindt u een balie waar onze medewerkers u graag informatie geven over alle recreatieve mogelijkheden in de natuur van Den Helder. Naast een gezellig duurzaamheidscentrum is er een kinderboerderij, openluchttheater, uitkijktoren, klimparcours en kanoverhuur.
Op de kinderboerderij wonen geiten, koeien, varkens, paarden, konijnen, kippen, schapen, vele verschillende volière vogels en een ezel. De dieren krijgen zoveel mogelijk ruimte en gelegenheid om te leven op een natuurlijke manier. Kom de dieren aaien, wandelen over het Blote Voetenpad en nog veel meer…!
Meer informatie over De Helderse Vallei? Kijk dan op de hun website via de roze button.
De Helderse Vallei
De Helderse Vallei 9-11
1783 DA Den Helder
Openingstijden
Centrum en kinderboerderij: dinsdag t/m zondag geopend van 10.00-16.30 uur. De kinderboerderij is van 1 mei t/m 30 september geopend tot 17:00 uur.Prijs
Alle facilieiten zijn gratis, behalve de klimvallei en de kanohuur!Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Family Funmiddag op het ijs in Hoorn
Speelse winterpret bij IJsbaan De Westfries in Hoorn op zondag 8 februari!
Kids@Knoest op woensdag en vrijdag
Creatieve ochtenden en middagen bij Knoest Eten & Drinken in Castricum!
Het groene meisje (8+)
Hygiënische voorstelling vol spetterende muziek, superkrachten en groene hamburgers in Theater De Vest!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Valentijnsideetjes voor kids!
Op zoek naar originele of creatieve cadeautjes? Wij hebben een paar leuke tips & ideeën voor je verzameld!
Kidsproof Valentijns Kletspraat
Ben jij ook zo dól op de liefde? Vraag je kinderen de hemd van het lijf met deze kletspraat. Ben je weleens verliefd geweest? Wat is jou ideale afspraakje? En nog veel meer inspiratie vragen vind je hier. Knip ze uit en stop ze in een pot voor leuke momenten en gesprekken.
Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.
Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.