
Dance First Alkmaar
Nieuwe in Alkmaar! Streetdance voor kids! Geen abonnement, maar een 8 ritten kaart!
De Streetdance les heeft moderne invloeden van Zumba, showdance, HipHop en jazz. Het is een energieke les met strakke, stoere bewegingen die worden afgewisseld met grondwerk.
Er wordt ieder seizoen naar een eindshow toegewerkt, die gehouden wordt in Buurthuis de Oever in Oudorp. Ze werken niet met abonnementen, maar rittenkaarten die 3 maanden geldig zijn. 8 ritten/lessen voor maar €30,- Een proefles is altijd mogelijk en gratis. Kijk voor het rooster en meer informatie op de website via de roze button!
Voor moeders is er bij Dance First ook genoeg te doen! Geen oppas ook geen probleem! Check de site voor meer info!
TIP: wist je dat wij ook een hele leuke actuele Uitagenda bijhouden met alle leuke tips voor ouders en kids in en om Alkmaar?
Dance First Alkmaar
Bakkerstraat
1825 Alkmaar
Openingstijden
Op woensdag in de gymzaal aan de Stempelmakerstraat in AlkmaarPrijs
8 lessen voor €30,-Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.
Ontdek Dijk en Waard met kinderen!
Ben je op zoek naar dé leukste tips voor uitjes met kinderen in gemeente Dijk en Waard? Daar weten wij natuurlijk alles van! Lees snel wat er allemaal te beleven is!
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.