Wijk aan Zee
Sport en ontspanning gaan samen in Wijk aan Zee!
Wijk aan Zee zegt het al, een plaatsje aan de zee. Daarnaast ligt Wijk aan Zee aan een natuurgebied van 5300 HA groot. Genoeg ruimte om te fietsen en te wandelen.
Door het brede strand zijn er stoere strandsporten mogelijk, zoals blowkarting, skyting, powerkiten, landboarden en speedgliding. Op het water kan men surfen, kajakken, kitesurfen, raften of rustig vanaf de pier gaan zeevissen. Voor de kinderen is er in de zomer Warners Strandpaviljoen met trampolines, luchtkussen en de ballenberg.
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Speelpark deSwaan weer dagelijks open!
Vanaf 2 april is Speelpark deSwaan weer dagelijks open! Bij mooi weer eerder!
De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen (6+)
Beleef de waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen live bij TAQA Theater De Vest!
Open dag Outdoorpark Alkmaar
Op Tweede Paasdag is de Open Dag bij Outdoorpark Alkmaar! Slechts € 7,50 entree!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Paaseieren pimpen zonder verf!
Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes.
Lammetjes in de Kop van Noord-Holland
2026 | Lammetjes, als we die zien hebben wij meteen het voorjaar in ons hoofd, zo schattig! Wij proberen jullie altijd zo snel mogelijk op de hoogte te brengen van de plekken waar de eerste lammetjes te zien zijn!
Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!
Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in de Kop van Noord-Holland kun je met Pasen heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!