Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Aan Zee Slapen

Kom slapen in een van de strandhuisjes direct op het strand van Wijk aan Zee!

Je wordt wakker…. Je schuift het gordijn open en kijkt naar het allermooiste, levendige uitzicht van Nederland. Je stapt met één voet uit de deur en je voelt het zand tussen je tenen glippen…

Zo word je wakker bij ‘Aan Zee Slapen’! Deze prachtige strandhuisjes staan direct op het strand in Wijk aan Zee (Noord-Holland). Een ongelooflijke ervaring, waarbij een aantal overnachtingen voor een compleet uitgerust gevoel zorgen. De zee en omgeving geven zoveel energie, dat het lijkt alsof je weken bent weggeweest; heerlijk!

De vier- en vijf persoons strandhuisjes zijn van alle gemakken voorzien. Zo is er een compleet ingerichte keuken, badkamer met wasbak, douche en toilet en zijn de bedden erg comfortabel. Nieuwsgierig? Kijk dan op de website van Aan Zee Slapen via de roze button voor een virtuele tour door een van de huisjes en om te boeken natuurlijk!

Tip: Meer leuke plekken om te overnachten? Wij hebben ze voor je verzameld!

Aan Zee Slapen

Relweg Strandopgang Wijk aan Zee

1949 EC Wijk aan Zee

Openingstijden Zie de site voor de mogelijkheden
Prijs Zie de site voor de actuele prijzen per overnachting
Mail direct

Mail direct naar Aan Zee Slapen

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

De Kremer Collectie

Bekijk tijdens je bezoek onder andere een heuse Rembrandt in het Stedelijk Museum Alkmaar!

Terug naar de Middeleeuwen

Beleef de tijd van ridders en kastelen in de meivakantie bij Huis van Hilde!

Naar het Kaasmuseum deze meivakantie

Het Hollands Kaasmuseum, nu nog leuker en interactiever! Kom je langs deze meivakantie?

Tussen Kunst & Kidz week bij het Zuiderzeemuseum

In de meivakantie organiseert het museum de Tussen Kunst & Kidz week voor kinderen én hun families!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

Haal met strijkkralen de lente in huis!

Als de kids zijn uitgeraasd, komen bij collega Maud altijd de strijkkralen tevoorschijn. Hieronder voorbeelden voor de lente!

16x MEIVAKANTIETIPS IN DE KOP!

2025 - Hoera, het is meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!

Gezinsavontuur naar het Marine Museum in Den Helder

Met 2 kinderen van 6 en 4 jaar naar het Marine Museum in Den Helder. Of dat leuk is? Het was een geweldige ervaring die ons allemaal meenam in de rijke historie van de Koninklijke Marine, en tegelijk een hoop plezier en interactie bood voor de kinderen.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief