Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

FunFestijn

Indoor- en outdoorspeeltuin in Medemblik waar je uren speelplezier hebt op het Piraten schateiland!

De piraatjes en het schateiland vind je overal terug in de 1000 m2 binnenspeeltuin. Er zijn spannende speeltoestellen voor de stoere grote kinderen en een coole speelplaats met ballenbak voor de kleintjes.

Maar je vindt ook een avontuurlijke buitenspeeltuin met een spannend circuit en een boomhut. Spring rond op de airtrampoline terwijl papa en mama op het terras zitten. Zij kunnen gebruik maken van de gratis wifi.

Tip 1: Vier ook je kinderfeestje bij FunFestijn!

Tip 2: Volg Kidsproof op Facebook en Twitter!

Funfestijn

Randweg 3

1671 GG Medemblik

Openingstijden Dinsdag (vanaf 1 september 2015): 9.30 tot 17.00 uur
Woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag: 9.30 tot 19.00 uur
Donderdag: 9.30 tot 17.00 uur
Prijs € 7,50 voor kids 1-12 jaar. Ouders/begeleider gratis. Korting bij vroege vogels en bliksembezoek!
Mail direct

Mail direct naar Funfestijn

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

De Tijdreis in 3D: nieuw bij Museum BroekerVeiling

Ga mee op een duizelingwekkende reis door het Rijk der Duizend Eilanden!

Doornroosje De Musical 4+

Beleef het sprookje van Doornroosje bij TAQA Theater De Vest!
Reserveer

Wiegeling (6-18 maanden)

Ontspan samen met je kleintje bij Wiegeling in Theater De Vest
Reserveer

Gratis nieuwsbrief!

Wil jij onze leuke nieuwsbrief met meivakantie uitjes gratis in je mailbox ontvangen? Schrijf je snel in!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Koningsdag met kinderen in Alkmaar en omgeving!

2026 - Weet jij al wat je gaat doen met Koningsdag? Check hier onze favoriete plekken in Alkmaar en omgeving tijdens het Oranjefeest!

Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen

Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.

Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder

Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.