Voetballen bij Kolping Boys
Vanaf 5 jaar kun je hier lekker voetballen met je vriendjes. Je begint bij de Kabouters!
Ben je geboren in 2012? Dan kun je iedere woensdagmiddag trainen van 17:00-18:00 uur en op zaterdag speel je een wedstrijd! Uiteraard heb je allerlei verschillende teams met verschillende leeftijden. Check de site even via de roze button hieronder om te kijken in welk team je komt en wanneer je traint.
Een leuke voetbalclub die behoort tot één van de grotere in Alkmaar!
TIP: klik nog even door, want wij hebben alle leuke clubjes in en om Alkmaar voor je verzameld. Mis je nog iets, geef het ons door!
Voetbalvereniging Kolping Boys
Beverdam 3
1822 AA Alkmaar
Prijs
Kabouters € 50 per seizoen / Mini Pupillen + D/E/F € 110 per seizoen
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kerstmarkten en kerstactiviteiten met kids
2025 - We verzamelden voor jou de leukste kerstmarkten die je met het gezin kunt bezoeken in Alkmaar, Hoorn, Den Helder en de dorpen eromheen in de Kop van Noord-Holland. Keuze genoeg!
10x boswandeling met chocolademelk in Noord-Holland
Of het nu zomer of winter is, in het bos is het altijd fijn. Om te spelen, te wandelen of gewoon lekker een frisse neus te halen. Wij hebben 10 leuke locaties voor een kindvriendelijke boswandeling met het gezin plus een warme chocolademelk in de Kop van Noord-Holland voor je op een rijtje gezet. Dus laarzen aan en gaan!
Kerstlunch, kerstbrunch en kerstdiner met kinderen
2025 - Een kerstbrunch of kerstlunch in een restaurant? Er zijn steeds meer mogelijkheden om met Kerst uit eten te gaan met je kinderen. In de Kop van Noord-Holland zijn heel veel leuke plekjes waar je met het hele gezin overdag of 's avonds heerlijk kunt eten en genieten van de gezellige kerstsfeer! Hieronder vind je onze favoriete restaurantjes met een heerlijk kerstmenu. TIP: reserveer tijdig!