Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfeestje Rekwisiet

Huur een themakist of doe een superleuke workshop cupcakes, cakepops, 3D schilderen, etc!

Vind jij het ook zo leuk om te verkleden? Je kunt een thema verkleedkist huren bij Rekwisiet, bijvoorbeeld een Discokist, Prinsessenkist, Circuskist, Ridderkist, Griezelkist of Dierenkist.

Maar er worden ook hele leuke workshops gegeven, zoals cupcakes maken en versieren, 3D schilderij maken en versieren, High Tea (aan huis!), mozaïken, vogelkrans maken, echt te veel om op te noemen!

TIP: klik nog even door naar ons handige overzicht van kinderfeestjes in en om Alkmaar!

 

Rekwisiet

Lek 49

1703 KG Heerhugowaard

Openingstijden Kinderfeestje op afspraak
Prijs Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar Rekwisiet

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Meer inspiratie

Happy Inn Alkmaar

Kom een dagje binnenspelen in het indoorspeelparadijs Happy Inn in Alkmaar! Ook voor kinderfeestjes!

Poppentheater feestje 3+

Bij Poppentheater Bergen kunnen kinderen van 3 t/m 7 jaar met hun partijtje naar een voorstelling kijken!

Partijtje Zuiderzeemuseum

Vier je kinderfeestje in het Zuiderzeemuseum. Welke feestje kies jij?

Feestje met lasergamen! 6+

Een superstoer Lasertag feestje! Leuk voor jongens maar zeker ook voor stoere meiden!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste pompoenboerderijen!

Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder

Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?