Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Parnassiapark Bergen a/Zee

Superleuk park voor een wandeling met klein hertenkamp. Combineer het met een bezoek aan zee!

Dit park van meer dan 100 jaar oud ligt verscholen in een duinpan en heeft geiten, vogels, heemtuin, een poel en bijzondere speelplaatsjes.

Er heerst altijd een serene stilte in het park, wat het een fijne plek maakt om doorheen te wandelen en meer te weten te komen over het mooie Bergen aan Zee!

TIP: klik nog even door voor een kindvriendelijk restaurant om even iets te drinken in de omgeving van Bergen!

Parnassiapark

Parkweg 2

1865 AP Bergen aan Zee

Mail direct

Mail direct naar Parnassiapark

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Naar Speelpark deSwaan deze meivakantie

Onbeperkt speelplezier in de grootste speeltuin van Noord-Holland met gloednieuw waterkussen!

Stoomsafari

De locomotief fluit en de stoker gooit kolen op het vuur! Rij mee met de stoomtram vanuit Hoorn!

Prachtige tulpenvelden rondom Land van Fluwel!

Ontdek deze meivakantie het Dwaalweb, een concert op Moederdag, het blotevoetenpad en het terras!

10x Geestmerambacht

Ga deze meivakantie de natuur in bij Recreatiegebied Geestmerambacht!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

22x MEIVAKANTIETIPS in de Kop van Noord-Holland

2026 - Hoera, het is bijna meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2026!

Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder

Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.

Koningsdag met kinderen in Alkmaar en omgeving!

2026 - Weet jij al wat je gaat doen met Koningsdag? Check hier onze favoriete plekken in Alkmaar en omgeving tijdens het Oranjefeest!