
Iets van Els Kinderfeestjes
Kom lekker knutselen bij Els in haar atelier bij de Sluistuinen in Alkmaar, vol met materialen!
Kom lekker knutselen bij Els met je vriendjes en vriendinnetjes! Dit kan al vanaf 5 jaar!
Maakt iets moois met alle materialen die je kunt verzinnen; houtjes, touwtjes, stenen, scherven, stoffen, knikkers, kralen, noem maar op! Het is allemaal aanwezig in het atelier.
Er is heel veel keuze wat je wilt doen met je partijtje; kleien, schilderen, kettingen maken, talking sticks, totems, paneeltjes, maskers, schilden, schatkistjes of kaarten, muziek instrumentjes of poppen maken.
Het is ook mogelijk dat Els bij je thuis komt met haar knutselspullen Dit kan in overleg.
TIP: vind je het leuk om samen met je ouders te knutselen? Dat kan ook! Check de website via de roze button hieronder.
TIP: Iets van Els is ook in te huren bij feestjes en partijen. Zij gaat de kinderen vermaken en samen met ze knutselen!
Iets van Els
Oude Helderseweg 85B
1817 BJ Alkmaar
Openingstijden
Feestje in overlegPrijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Meer inspiratie


Feestje met lasergamen! 6+
Een superstoer Lasertag feestje! Leuk voor jongens maar zeker ook voor stoere meiden!
Avontuurlijk feestje
Blotevoetenpad, skelterbaan, hoge glijbaan, klimkeien en meer op Land van Fluwel!
Stoer kinderfeestje! 8+
Bij Outdoorpark Alkmaar kun je samen de avontuurlijke Obstacle Run overwinnen! Stoer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x de lekkerste ijssalons in de Kop van Noord-Holland
IJs, ijs baby! Met dit mooie weer konden we deze TOP 13 aan lekkerste ijssalons natuurlijk niet weg laten smelten. Check voor de lekkerste ijsjes in de Kop van Noord-Holland het overzicht hieronder.
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!
Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar!