Feestje bij de Mc Donalds
Bij McDonald’s in Alkmaar kan je verschillende verjaarsdagsfeestjes boeken i.c.m. een Happy Meal!
Bij McDonald’s in Alkmaar hebben ze veel nieuwe combinatiefeestjes. Jumpen, bowlen, outdoor, lasergamen, klimmen en meer! Je boekt dan de activiteit en na afloop kan je naar het gekozen restaurant gaan om van een Happy Meal te genieten. Daar ontvangt een van de medewerkers jullie in de kinderfeestjesruimte.
De verschillende verjaarsdagsfeestjes waaruit je kunt kiezen:
– Racesquare
– Skagaventrure
– Outdoorpark Alkmaar
– Urbantrickz
– Vue
– De Waerd Bowling
Klik snel door via de roze websitebutton voor de invulling van de verschillende feestjes!
TIP: klik nog even door voor een compleet en handig overzicht van kinderfeestjes in de Kop van Noord-Holland
McDonald's Alkmaar
Robijnstraat 1
1812 RB Alkmaar
Openingstijden
Reserveren kan via de website!Prijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Creatieve kinderfeestjes bij Kliederfeest
Kies uit een van de 6 kinderfeestjes en klieder er op los!
Jump en kook kinderfeestje!
Springen op de trampolines en daarna samen lekkere dingen koken. Dat wordt een top feestje!
Filmfeestje bij Vue
Bij bioscoop Vue Cinemas kun je een cool kinderfeestje komen vieren met een lekkere Kidsbox!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Valentijns Kletspraat
Ben jij ook zo dól op de liefde? Vraag je kinderen de hemd van het lijf met deze kletspraat. Ben je weleens verliefd geweest? Wat is jou ideale afspraakje? En nog veel meer inspiratie vragen vind je hier. Knip ze uit en stop ze in een pot voor leuke momenten en gesprekken.
Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn
Zondag 11 januari was het Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn. Samen met de kids gingen wij ontdekken hoe leuk deze dag nou echt was. En spoiler: het was een groot succes!
Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.
Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.