Feestje in De Goudvis!
Superleuk om je verjaardagspartijtje hier te vieren! Met eigen verjaardagstafel. Cool!
Bij aankomst staat de naam van de jarige job op het bord. Dat is leuk binnenkomen!
In het speelparadijs is jouw verjaardagstafel gereserveerd met JOUW naam erop. Deze tafel is de héle dag voor jou en jouw vriendjes en vriendinnetjes. Van al het rennen en spelen krijg je dorst, daarom is er onbeperkt ranja drinken bij jouw verjaardagsfeestje! Bij een feestje hoort natuurlijk ook een kadootje voor de jarige job. Dat mag je uitkiezen na het eten. Als dat geen feest is?
Lees hieronder de blog die we hebben gemaakt over het kinderfeestje bij de Goudvis! Het was een doorslaand succes!
Psst, en weet je dat de jarige job een vrijkaartje krijgt van De Goudvis? Dan kan je de volgende keer weer komen spelen!
Klik op de roze button om de verjaardagsarrangementen te bekijken.
Op zoek naar nog meer leuke feestjes? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
Attractiepark De Goudvis
Zeeweg
1753 Sint Maartensvlotbrug
Openingstijden
Op reserveringPrijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Feest bij Tante Suus!
Beautyfeestje, Frozen, Dino, Nerf, Escaperoom, Kunst, Slijmpart en Expeditie Robinson bij Tante Suus!
Filmfeestje bij Vue
Bij bioscoop Vue Cinemas kun je een cool kinderfeestje komen vieren met een lekkere Kidsbox!
Street Jump feestje
Bij Street Jump Zaanstad kan je een vet kinderfeestje vieren en lekker samen jumpen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Koningsdag met kinderen in Alkmaar en omgeving!
2026 - Weet jij al wat je gaat doen met Koningsdag? Check hier onze favoriete plekken in Alkmaar en omgeving tijdens het Oranjefeest!