Dagje naar een avontuurlijk museum!
Ontdek het Nationaal Reddingmuseum en beleef een onvergetelijk uitje!
Het Nationaal Reddingmuseum in Den Helder is een museum voor jonge avonturiers en actiezoekers. Dit museum is meer dan alleen kijken: hier kun je lekker veel zelf doen.
Het Nationaal Reddingmuseum staat bekend om zijn kindvriendelijke opzet. Kinderen mogen bijna alles aanraken, waardoor zelfs de jongste bezoekers zich er prima vermaken.
Tijdens je avontuur door het museum krijg je alle vrijheid. Stap aan boord van een echte reddingboot, verzend een geheime boodschap in morse of navigeer naar de drenkeling. Eén ding is zeker: je zult je beslist niet vervelen.
Een dagje naar het Nationaal Reddingmuseum biedt een onvergetelijke ervaring voor het hele gezin. Combineer plezier met leren en ontdek de wereld van de echte redders op zee.
Benieuwd wat er allemaal te doen is in het museum? Klik op de roze button en neem een kijkje op de website.
Het Nationaal Reddingmuseum is dinsdag t/m zondag van 10.00 - 17.00 geopend. (Maandag gesloten)
Nationaal Reddingmuseum
Willemsoord 60G
1781 AS Den Helder
Openingstijden
Dinsdag t/m zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Tijdens schoolvakanties ook op maandag geopend.Prijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Uittips voor de lente in de Kop van Noord-Holland!
’s Morgens is het weer lichter, de vogeltjes zingen en steeds vaker komt het zonnetje door…
Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!
Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in de Kop van Noord-Holland kun je met Pasen heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!
Zo krijg jij je kids mee naar buiten!
Schermklevers, kom mee naar buiten! Ik ken geloof ik geen enkele ouder die het niet belangrijk vindt dat zijn kinderen veel buiten zijn.