
Voordelige Peuter-& Kleuterochtenden
Kom iedere woensdag en vrijdagochtend voordelig zwemmen met je peuter of kleuter bij De Waterhoorn!
Elke woensdag- en vrijdagochtend kan je bij Zwembad de Waterhoorn in Hoorn voordelig komen zwemmen met je kleintje (kinderen t/m 4 jaar) van 9:45 uur – 12:00 uur.
En dat voor slechts 8 euro voor jezelf en je kind samen!
Deze actie geldt t/m mei 2025 en is ook geldig in de meivakantie!
Klik voor meer info door via de roze websitebutton!
Meer inspiratie


De Kremer Collectie
Bekijk tijdens je bezoek onder andere een heuse Rembrandt in het Stedelijk Museum Alkmaar!
Voer de haaien!
Beleef de meivakantie in Fort Kijkduin: van haaien voeren tot fortverhalen.
Meivakantie bij Studio C
Op zoek naar een leuke activiteit in de meivakantie? Kom langs bij Museum Kranenburgh!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Haal met strijkkralen de lente in huis!
Als de kids zijn uitgeraasd, komen bij collega Maud altijd de strijkkralen tevoorschijn. Hieronder voorbeelden voor de lente!
16x MEIVAKANTIETIPS IN DE KOP!
2025 - Hoera, het is meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!
Gezinsavontuur naar het Marine Museum in Den Helder
Met 2 kinderen van 6 en 4 jaar naar het Marine Museum in Den Helder. Of dat leuk is? Het was een geweldige ervaring die ons allemaal meenam in de rijke historie van de Koninklijke Marine, en tegelijk een hoop plezier en interactie bood voor de kinderen.