Maritieme week in ’t Zuiderzeedorp!
Een week lang volop hele leuke maritieme activiteiten voor kids in het Zuiderzeedorp in Enkhuizen!
Van maandag 3 t/m zondag 9 augustus vindt de Maritieme Week plaats in het Zuiderzeemuseum.
Vaar mee op een schip, bewonder de historische schepen in de haven, ruik de verse vis en huiver bij stoere zeemansverhalen.
Bewonder de vele historische vissersschepen in de museumhaven, luister naar muzikale zeemansverhalen en doe mee met één van de maritieme activiteiten.
Houd jij van shantymuziek? De hele week treden diverse shantykoren op met hun zeemansmuziek. Je vindt ze op verschillende locaties in ’t Zuiderzeedorp.
Klik voor meer info even door via de roze websitebutton!
Zuiderzeemuseum
Wierdijk 12 - 22
1601 LA Enkhuizen
Openingstijden
maandag 3 t/m zondag 9 augustus 10:00 - 17:00 uurPrijs
Familiekaart € 52, dat is 20% kortingToon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Zomer in De Mare
Theater De Vest gaat weer naar buiten. Vanaf 6 juni start Zomer in De Mare in park De Rekerhout.
MOVE THE CITY Festival De Hoef
Gratis cultureel festival in Alkmaar met theater, workshops en muziek in wijk De Hoef op 12 t/m 14 juni!
The WIZ
Een familievoorstelling waarin je meereist naar het magische Land van Oz!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!
Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
Zo krijg jij je kids mee naar buiten!
Schermklevers, kom mee naar buiten! Ik ken geloof ik geen enkele ouder die het niet belangrijk vindt dat zijn kinderen veel buiten zijn.