
Meld je nu aan!
Go with the Flo organiseert zomerkampen waar je supergave sporten kunt doen in Bergen aan Zee!
Go with the Flo organiseert al jaren zeer succesvolle sportieve zomerkampen voor kinderen van 5 t/m 15 jaar. Het zomerkamp is een compleet kamp waar veel verschillende activiteiten aan bod komen. Daarnaast kan je deelnemen aan een voetbalkamp of aan een tenniskamp.
Ze bieden de mogelijkheid om losse dagen te boeken maar leuker is natuurlijk als jouw zoon of dochter de hele week mee gaat doen. Boeken voor het kamp kan met of zonder overnachting. Eten en drinken wordt verzorgd (neem wel een tussendoortje mee voor alle zekerheid).
Gedurende de hele dag worden er een aantal sportieve activiteiten aangeboden. Hierbij staat de veiligheid en plezier centraal.
Klik even door via de websitebutton voor alle info, data en inschrijven.
Go With The Flo Sportkampen
Dreef 5A
1861 TX Bergen
Openingstijden
zie website voor alle dataPrijs
5 dagen voor € 275 inclusief lunch. Je kunt op op kamp mét overnachting vanaf 10 jaar voor € 575,-Toon op kaart
Meer inspiratie


Alle hens aan dek!
Bezoek deze zomervakantie het fantastische Zuiderzeedorp in Enkhuizen, hier is zoveel te doen!
Een parel: Land van Fluwel
Ontdek het nieuwe Dwaalweb, de klimkeien, het blotevoetenpad, de uitkijktoren en het zonnige terras!
De Spannendste Tijdreis
Klaar voor vertrek? Stap in en Ga mee!Een avontuurlijke reis door een andere tijd begint…Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
ZOMERVAKANTIE uitjes in de Kop van Noord-Holland
2025 - ZOMERVAKANTIE! Hoog tijd om er lekker op uit te gaan met het gezin. Er is gelukkig onwijs veel te doen in de regio. Wat dacht je van een leuk museum, een dagje naar het zwembad of een cool natuurspeelpark? Lees snel verder voor de leukste, zomerse uitjes in de Kop van Noord-Holland!
NIEUW: Marine van Nu
We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.