
HvA: Weekend van de Wetenschap
Ontdek techniek bij de Hogeschool van Amsterdam tijdens het Weekend van de Wetenschap!
Zet 4 oktober in je agenda! De Hogeschool van Amsterdam opent deze dag haar deuren voor het Weekend van de Wetenschap. Kom langs en programmeer je eigen muziekbeat, stap in een vliegtuigsimulator en leer spoorzoeken als een pro.
Het Weekend van de Wetenschap is leuk voor klein en groot. Er zijn meer dan 30 activiteiten: doe mee aan workshops, bekijk demonstraties, luister naar verhalen of ontdek de tentoonstellingen. Een bezoek is sowieso de moeite waard, want vanaf de 13e verdieping heb je een prachtig uitzicht over Amsterdam.
Klik door naar de website voor meer informatie en alle activiteiten!
Data:
- zaterdag 4 oktober 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Weekend van de Wetenschap
Rhijnspoorplein 2
1091 GM Amsterdam
Openingstijden
van 11:00 - 16:00 uurPrijs
Gratis toegangToon op kaart
Meer inspiratie


HvA: Weekend van de Wetenschap
Ontdek techniek bij de Hogeschool van Amsterdam tijdens het Weekend van de Wetenschap!
Open dag: Van snuit in de wind tot modderbad
Laarzen aan en breng de varkens een bezoek tijdens de Open Dag van GoedGehouden varkensboerderijen!
Schaap Zacht (1,5-5 jaar)
Beleef de magische dansvoorstelling Schaap zacht voor de allerkleinsten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek Dijk en Waard met kinderen!
Ben je op zoek naar dé leukste tips voor uitjes met kinderen in gemeente Dijk en Waard? Daar weten wij natuurlijk alles van! Lees snel wat er allemaal te beleven is!
Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.