Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Taaltheater

Beleef het boek Alfabet samen bij Bibliotheek Kennemerwaard!

Wat een fijne manier om samen met taal bezig te zijn. In het Taaltheater komen klanken, letters en beweging speels bij elkaar. Je ontdekt hoe gezellig lezen kan zijn als je het samen doet.

Tijdens deze middagen duiken jullie in het prachtige boek Alfabet van Charlotte Dematons. Theaterdocent Lisa en leesconsulent Caroline nemen jullie mee in kleine spelletjes, vrolijke scènes en grappige opdrachten. Je ziet je kleintje helemaal opgaan in woorden en geluiden.

Taaltheater is gratis. Je hoeft je niet aan te melden. De middagen zijn speels, laagdrempelig en ideaal voor kinderen van 2 tot 6 jaar.

Klik voor meer info en de data op de roze websitebutton.

Tip: Meld je aan voor onze nieuwsbrief met leuke uittips voor het hele gezin.

Zie website voor de data.

Bibliotheek Kennemerwaard

Anna Paulownastraat 4

1814 XB Alkmaar

Openingstijden Zie website
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Bibliotheek Kennemerwaard

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Straat- en circustheater

Ga op ontsnappingsreis, beleef een mix tussen vechtsport en acrobatiek of bouw aan je eigen stad.

Ontdek je talent tijdens Cool’s Open Dag

Ontdek muziekinstrumenten, creatieve cursussen en theateractiviteiten tijdens de Open Dag van Cool!

Beestjesdag

Ontdek welke vlinders en bijen er vliegen in de tuin en wat er krioelt in het water.

Splash, Zeezucht & Coup Coup, Bye Bye

Kies of je gaat voor een grappige-, circus- of dansvoorstelling gaat.

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder

Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

Zomer in de Mare 2026

Vanaf zaterdag 6 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!