Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Tante Suus Paasdag

Paaseieren zoeken, versieren, paasmandje maken, schminken én vooraf een Paasbrunch!

Ben je op zoek naar een leuk uitje op Eerste Paasdag? Zoek dan niet verder en reserveer nu de Tante Suus Paasdag voor jong én oud. Terwijl de kinderen vrij spelen, dansen in het springkussen, of een paasactiviteit naar keuze doen, kunnen jullie gezellig bijkletsen. Of willen jullie liever ook knutselen? Iedereen mag natuurlijk meedoen! Vind jij de meeste paaseieren van iedereen?

Paasdag activiteiten en entree:

Tijdens Tante Suus Paasdag zijn er verschillende activiteiten te doen van 11:30-14:00, zoals  paaseieren zoeken, paasmandje maken, paaseieren versieren, schminken
Natuurlijk kan er ook vrij gespeeld worden, zoals: trampoline springen, muziek kiezen voor het discospringkussen, schilderen en nog veel meer! De Paasdag entree is inclusief paaseieren zoeken met Bunny, paasactiviteiten en vrij spelen. De kosten zijn €12,50 per kind vanaf 4 jaar en exclusief eten en/of drinken. Deze kunnen apart worden afgerekend op locatie. Ouders mogen gratis mee naar binnen!

Hebben jullie ook trek? Kom dan vooraf heerlijk brunchen bij Tante Suus!

Paasbrunch bij Tante Suus (alleen op Eerste Paasdag – 5 april)

Van 10:00 tot 11:45 is er de mogelijkheid om een paasbrunch te reserveren bij Tante Suus. De kosten zijn €24,50 per kind vanaf 4 t/m 12 jaar en kost €28,50 per volwassenen. Dit is uiteraard inclusief Paasdag entree (zie de activiteiten hierboven)

Klik voor meer info en reserveren op de roze websitebutton

Data:

  • zondag 5 april 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Tante Suus

Openingstijden zondag 5 april
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Tante Suus

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Doe mee met Studio C!

Voor kids vanaf 5 jaar zijn er elke zondag creatieve workshops in Studio C bij Museum Kranenburgh!

Juf Roos gaat op vakantie 2+

Een vrolijk uur vol muziek, avontuur en meezingers bij TAQA Theater De Vest!

Hou vast (7+)

Kom naar deze grappige voorstelling bij TAQA Theater De Vest!

Welkom in de middeleeuwen 8+

Duik met je kids de geschiedenis in bij TAQA Theater De Vest!

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Monster Jam in GelreDome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Uittips voor de lente in de Kop van Noord-Holland!

’s Morgens is het weer lichter, de vogeltjes zingen en steeds vaker komt het zonnetje door…

Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!

Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in de Kop van Noord-Holland kun je met Pasen heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!

Zo krijg jij je kids mee naar buiten!

Schermklevers, kom mee naar buiten! Ik ken geloof ik geen enkele ouder die het niet belangrijk vindt dat zijn kinderen veel buiten zijn.

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.