Blogs & inspiratie
Heerlijk eten en gratis jumpen bij Skagaventure
Gepubliceerd op 6 januari 2025
Oh wat hebben we genoten van ons uitje naar Skagaventure! We zaten heerlijk met een borrel en borrelplankje en later aan het diner, terwijl de kinderen heen en weer rennen tussen de jumphal en de tafel. Wij blij en zij blij!
Ken je dat? Dat je weer eens lekker bij wilt kletsen? Even lekker voor je wil laten zorgen? Maar dat het met kinderen misschien niet altijd even gezellig is aan tafel? Omdat het te lang duurt. Of dat ze wel ergens kunnen spelen, maar jij bent veroordeelt tot een kleffe tosti of een bakje lauwe frietjes? Deze keuzes hoef je niet te maken wanneer je kiest voor een Family & Friends dinner bij Skagaventure!
Hoe werkt het?

Via de site ga je naar de pagina Family & Friends dinner, je kiest de gewenste dag en het tijdstip waarop je wilt komen en de tafel staat voor je klaar! Je gaat lekker zitten. Vanaf nu kun je kiezen van de kaart wat je wilt en kunnen de kids tijdens het eten, met hun speciale bandje lekker jumpen wanneer ze er zin in hebben.
Het eten
De bediening is supervriendelijk en denkt fijn mee! Eerst even lekker een beker thee en bijkletsen. Wat broodjes met dips en een heerlijk glas wijn. Vervolgens was het heel lastig kiezen! Een McSkaga burger? Fish & Chips? Nacho todos?

Betaalbare kaart, dus budgetproof
De hoofdgerechten voor volwassenen zijn allemaal tussen de EUR 14,50 en EUR 19,50, maar ook bijvoorbeeld pizza’s vanaf EUR 9,50. De kindergerechten zijn er vanaf EUR 4,50 (poffertjes!). Kortom, een gevarieerde, betaalbare kaart met heel veel lekkers!

Kortom, wil je een leuke avond weg, betaalbaar eten en écht even lekker bijkletsen? Dan kan ik je het Family & Friends dinner Deze link opent in een nieuwe tab aanraden!
Ook echt een toffe tips voor grote of samengestelde gezinnen! Je kunt bij Skagaventure Deze link opent in een nieuwe tab namelijk ook nog karten (e-cart, dus geen herrie!) of een VR-game doen!
Lees ook:
Alle blogs
Lente knutsels maken!
Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.
Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen
Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.Meer inspiratie
Naar het fort en het zeeaquarium!
Ontdek de onderwaterwereld, duik in de geschiedenis en ga samen op avontuur.
Meivakantie in Huis van Hilde
Ontdek, onderzoek en maak zelf mee tijdens de meivakantie hoe mensen vroeger leefden met de seizoenen!
Ontrafel het mysterie
Ontrafel deze meivakantie samen met het gezin een mysterie in Stedelijk Museum Alkmaar.
Stoomsafari
De locomotief fluit en de stoker gooit kolen op het vuur! Rij mee met de stoomtram vanuit Hoorn!
Festivalhart van Karavaan Festival
Theater, muziek en familieplezier bij Karavaan Festival in Alkmaar tijdens Hemelvaart en Pinksteren!