Blogs & inspiratie
Kidsproof Kletspraat Halloween
Gepubliceerd op 5 november 2024
Lekker griezelen met Halloween, wij zijn er gek op. En wat valt er veel over te kletsen! Met de Kidsproof Kletspraat Halloween klets je uren vol met je kids. Met leuke vragen over spookhuizen, verkleedpartijen, traktaties en nog veel meer griezeligs.
Waar is jouw kind bang voor? En wie is eigenlijk de stoerste van de familie? Welke griezelfilms kennen jullie allemaal? Deze en meer leuke vragen vind je in de Kidsproof Kletspraat Halloween. Je kunt ‘m hieronder helemaal gratis downloaden. Klik op de foto en print ‘m uit!

Lees ook:
Alle blogs
20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!
Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)
4x Blotevoetenpaden in de Kop van Noord-Holland!
Blotevoetenpaden worden steeds populairder. Speciaal aangelegde paden vind je in prachtige natuurgebieden. Met verschillende ondergrond van zachte gras, fijn zand, houtsnippers, dikke takken. Vooral kinderen worden hier heel blij van. Kriebelende grassprietjes, blubber, verkoelend water, stevige stenen en heel veel meer prikkelende ervaringen kom je tegen op de blotevoetenpaden.
Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder
Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!Favoriete uitjes & adressen
Kleurrijke vriendschap in de zomervakantie
Splashen, glijden en klimmen bij zwembad Hoornse Vaart
Luchtkussenpark Street Jump Zaanstad
Vrij spelen en klimmen deze zomervakantie!
Zomervakantie bij Museum BroekerVeiling
Stap in de tijd van Michiel de Ruyter
Op avontuur op Land van Fluwel
De Spannendste Tijdreis met Stoomtram en Boot!
Een magische zomervakantie in Fort Kijkduin
Zomervakantie bij Huis van Hilde
Meer inspiratie
Geversdeuntje Festival
Muziek, lekker eten en kinderactiviteiten tijdens Geversdeuntje op Camping Geversduin.
Kabouterpad Hortus
Loop het Kabouterpad bij Hortus Alkmaar! Ook leuk als kinderfeestje.
Stap in de tijd van Michiel de Ruyter
Deze zomervakantie ontdek je hoe Michiel de Ruyter leefde in de 17e eeuw.
Zomervakantie bij Huis van Hilde
Een zomer vol speuren, ontdekken en doen. Bij Huis van Hilde in Castricum beleef je elke dag iets nieuws!
Naar Vue in de zomervakantie
Deze zomervakantie de leukste kinderfilms bij Vue Bioscoop in Alkmaar, Heerhugowaard, Hoorn en Purmerend!
Vissen met Ferry
Een hengel uitgooien, turen naar het dobbertje en hopen op beet. Kom bij Zuiderzeemuseum vissen met Ferry