Blogs & inspiratie
Kidsproof Kletspraat Vaderdag
Gepubliceerd op 3 juni 2025
Wat voor superheld zou papa zijn? En zou hij een geheim talent hebben? Op de Kidsproof Kletspraat Vaderdag staan een heleboel vrolijke vragen om aan je kinderen te stellen met Vaderdag. Dat wordt lachen!
Heb je een leuke bijnaam voor papa? En vind je dat papa zijn baard of snor moet laten staan? Deze en meer leuke vragen lees je op de Kidsproof Kletspraat Vaderdag. Klik hieronder op de afbeelding voor de gratis download. Kletsen maar!
Lees ook:
Alle blogs
Koningsdag met kinderen in Alkmaar en omgeving!
2026 - Weet jij al wat je gaat doen met Koningsdag? Check hier onze favoriete plekken in Alkmaar en omgeving tijdens het Oranjefeest!
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!Favoriete uitjes & adressen
Meivakantie in Huis van Hilde
Stoomsafari
Naar het fort en het zeeaquarium!
Prachtige tulpenvelden rondom Land van Fluwel!
Beroepenweken bij Aviodrome
Maak je eigen papier
10x Geestmerambacht
Naar Speelpark deSwaan deze meivakantie
Van koe naar kaas
Zeeheld in zijn tijd
Ontrafel het mysterie
Lekker zwemmen!
Meer inspiratie
Naar het fort en het zeeaquarium!
Ontdek de onderwaterwereld, duik in de geschiedenis en ga samen op avontuur.
Alice in Wonderland (6+)
Stap met je kind in het wonderlijke Wonderland bij Theater De Vest!
Meivakantie bij Studio C
Op zoek naar een leuke activiteit in de meivakantie? Kom langs bij Museum Kranenburgh!
Van koe naar kaas
Beleef het verhaal van koe tot kaas met de kinderen in het Hollands Kaasmuseum in Alkmaar!
Ontrafel het mysterie
Ontrafel deze meivakantie samen met het gezin een mysterie in Stedelijk Museum Alkmaar.
Meivakantie in Huis van Hilde
Ontdek, onderzoek en maak zelf mee tijdens de meivakantie hoe mensen vroeger leefden met de seizoenen!
Expeditie NEXT 2026
Een festival vol met experimenten, tours en proefjes voor nieuwsgierige kinderen in Enkhuizen dit jaar!
