Atletiekvereniging Hylas
Atletiek is een leuke en gezellige sport om te doen en ook heel goed voor je conditie!
Bij Atletiekvereniging Hylas in Alkmaar kan je vanaf 6 jaar beginnen met atletiek bij de Mini puppillen,
Door de vele onderdelen die de atletiek rijk is, zit er voor iedereen altijd wel wat tussen. Grofweg kun je de verschillende onderdelen opdelen in rennen (zowel een korte- als een lange afstand), springen (bijvoorbeeld verspringen of hoogspringen) en werpen/stoten (bijvoorbeeld speerwerpen of kogelstoten). En uiteindelijk geldt natuurlijk dat hoe meer je oefent, hoe sneller, hoger en verder je komt in de verschillende onderdelen!
Klik via de roze button door naar de website. Daar kan je via de button Jeugd, je geboortejaar invullen en snel zien wanneer de trainingen zijn.
Atletiekvereniging Hylas
Havinghastraat 4
1817 DA Alkmaar
Openingstijden
De trainingsdag en tijd is afhandelijk van het team waar je inkomt. Check de website voor meer info!Prijs
Vanaf € 21 per kwartaalToon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zelf te maken lenteknutsels!
Lekker knutselen in de lente! Met alle bloemetjes, lammetjes en vlinders is er inspiratie genoeg.
Lammetjes in de Kop van Noord-Holland
2026 | Lammetjes, als we die zien hebben wij meteen het voorjaar in ons hoofd, zo schattig! Wij proberen jullie altijd zo snel mogelijk op de hoogte te brengen van de plekken waar de eerste lammetjes te zien zijn!
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.