
Meidenclub de Oever
Iedere dinsdagmiddag is het tijd voor een gezellige meidenmiddag bij Wijkcentrum de Oever.
Ben je tussen de 10 en 14 jaar, dan ben je ieder dinsdagmiddag om 15:30 uur bij De Oever aan het juiste adres!
Iedere week is er een ander thema. Kijk op de website via de roze button voor het eerstvolgende thema!
TIP: iedere eerste vrijdag van de maand Kinderdisco van 19:00-20:30 uur!
Wijkcentrum de Oever
Amstelstraat 1
1823 EV Alkmaar
Openingstijden
Iedere dinsdagmiddag van 15:30-17:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
NIEUW: Marine van Nu
We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.
ZOMERVAKANTIE uitjes in de Kop van Noord-Holland
2025 - ZOMERVAKANTIE! Hoog tijd om er lekker op uit te gaan met het gezin. Er is gelukkig onwijs veel te doen in de regio. Wat dacht je van een leuk museum, een dagje naar het zwembad of een cool natuurspeelpark? Lees snel verder voor de leukste, zomerse uitjes in de Kop van Noord-Holland!