Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zeilschool in Uitgeest

Zou het niet gaaf zijn om te leren zeilen? Lekker op het water met vriendjes en vriendinnetjes!

Spelend varen in de kindervalk

De eerste kennismaking met de zeilsport voor de jongste cursisten van 6 t/m 10 jaar. Samen met maximaal 4 leeftijdsgenootjes ga je met een instructeur het water op. Plezier komt hier op de eerste plaats. Gezellig flottielje zeilen met de andere Kindervalken op het Uitgeester- en Alkmaardermeer.
Wanneer je niet zelf wilt zeilen en bijvoorbeeld alleen de fok wilt vasthouden kan dat ook. Niets is verplicht. Zo maak je op een leuke manier kennis met het zeilen.

Er wordt niet gezeild voor een CWO-diploma, maar je krijgt wel een echt zeilbrevet! Laat pappa en mamma maar eens zien wat jij allemaal kunt!

Een zwemvest wordt door ons verstrekt en dient de hele week gedragen te worden.

De Kindervalkcursus kan in de mei- en zomervakantie als weekcursus geboekt worden. In het voor- en naseizoen wordt deze cursus ook gegeven op 5 opeenvolgende zaterdagen.

Voor kinderen van 8-12 jaar is er de Zeilcursus Optimist, waar ook een cursusweek of op 5 achtereenvolgende zaterdagen wordt aangeboden.

TIP: In de meivakantie en zomervakantie zijn er zeilweken voor de jeugd!

Zeilschool "Het Uitgeestermeer"

Sluisbuurt 49

1911 BC Uitgeest

Prijs Weekcursus vanaf € 250
Mail direct

Mail direct naar Zeilschool "Het Uitgeestermeer"

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Egeltjes van eierkoeken mmm

Lees hier hoe je van eierkoeken in een handomdraai leuke egeltjes maakt!

10 tips voor Geestmerambacht met kinderen

Recreatiegebied Geestmerambacht (gelegen tussen gemeente Dijk & Waard, Alkmaar en Bergen in), is een super fijne plek om een rondje te wandelen. Maar je kunt er nog veel meer doen! Lees hieronder onze 10 tips voor het Geestmerambacht met kinderen!

Versier je pannenkoek en maak een dier

Pannenkoeken zijn heerlijk om te eten, maar misschien nog wel leuker om te versieren!

Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.

Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.