Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemmen bij de Waterakkers

Bij dit zwembad in Heemskerk hebben ze binnen veel leuks, maar rond half mei ook buiten!

BUITEN PEUTERBAD, TERRAS & ZONNEWEIDE
Naast een heel veel binnenvertier, kun je rond half mei ook genieten van het buitenterras, zonneweide en buiten peuterbad.

VRIJZWEMMEN
Het zwemparadijs de Waterakkers in Heemskerk biedt voor iedereen van jong tot oud ongekend recreatief zwemplezier. 

In het ‘Zwembad van het Jaar’ staat de veiligheid van de bezoekers hoog in het vaandel. Het zwembad de Waterakkers is dan ook in het bezit van het “Keurmerk Veilig & Schoon”.

Het dragen van armdrijvers (zwemveugels) is verplicht voor alle kinderen die niet in het bezit zijn van een A diploma.

Kledingkluisjes, baby-aankleedtafels en kussens, comfortabele ligstoelen, zwembadbuggies en kinderboxen zijn uiteraard beschikbaar.

Je kunt hier ook je zwemdiploma halen! Check de website even voor meer info!

Naast het zwembad zit Familierestaurant de Waterakkers. Je kunt je zwembadbezoek dus helemaal afmaken met een heerlijk hapje eten achteraf!

TIP: Komt er weer een verjaardag aan, maar wil je het klein houden? Kidsproof heeft alle tips voor je om er thuis een gezellig kinderfeestje van te maken! Je vindt ze hier!

Zwembad de Waterakkers

Kerkweg 217

1964 KJ Heemskerk

Openingstijden Kijk op de website voor de actuele openingstijden
Prijs Kijk op de website voor de actuele prijzen
Mail direct

Mail direct naar Zwembad de Waterakkers

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

De husselrace (7+)

De leukste meester van Nederland in een heerlijke familiemusical bij Theater de Vest in Alkmaar.

Elke zondagmiddag Alkmaars IJsplein

Dit seizoen is het iedere zondagmiddag gezellig op bij IJsbaan De Meent!

Het groene meisje (8+)

Hygiënische voorstelling vol spetterende muziek, superkrachten en groene hamburgers.

Nationale Voorleesdagen Alkmaar

De bibliotheken in Alkmaar organiseren tijdens De Nationale Voorleesdagen activiteiten voor jong en oud.

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Versier je pannenkoek en maak een dier

Pannenkoeken zijn heerlijk om te eten, maar misschien nog wel leuker om te versieren!

Egeltjes van eierkoeken mmm

Lees hier hoe je van eierkoeken in een handomdraai leuke egeltjes maakt!

Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.

Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.

Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn

Zondag 11 januari was het Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn. Samen met de kids gingen wij ontdekken hoe leuk deze dag nou echt was. En spoiler: het was een groot succes!