Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Surfles bij Foamball

Heb jij altijd al eens willen surfen? Surfschool Foamball op Texel geeft gave surflessen!

De surflessen van Surfschool Foamball op Texel zijn van hoge kwaliteit en worden gegeven in meerdere talen. Surfen is een stoere sport die iedereen kan leren. Met het juiste materiaal, speciale les surfboards en warme wetsuits, leer je in één surfles alle basics van het surfen die je moet weten. De surflessen zijn mogelijk vanaf 6 jaar en worden gegeven door hoogopgeleide surfinstructeurs die ook nog eens lifeguards zijn. Let op: een zwemdiploma is verplicht.
 
Voordat je het water in gaat trek je een wetsuit aan. Deze zorgt er voor dat je lekker warm blijft. Het wetsuit is er in de kleinste maatjes t/m xxl. Dan begint de surfles.
Je krijgt in het begin een stukje uitleg over veiligheid en de zee, daarna wordt er geoefend op het strand en ga je zo snel mogelijk het water in! Binnen 1,5 uur leer je opstaan en staand met de golf mee gaan. Uiteraard gaat de surfleraar met jou mee het water in zodat hij je altijd van dichtbij kan helpen.

Je kunt je surfles reserveren via de roze button! 

Surfschool Foamball geeft niet alleen surflessen, je kunt er ook een onvergetelijk kinderfeestje vieren!

Surfschool Foamball

Ruijslaan 44

1796 AD De Koog

Openingstijden Op afspraak
Prijs 1 surfles € 25,-
3 surflessen € 65,-
5 surflessen € 100,-
10 surflessen € 175,-
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

Blogs & inspiratie

Alle blogs

27x zomeruitjes in regio Alkmaar

Op je flipflops naar een zwemstrandje of langs bij een cool museum. Met deze 27 kidsproof uitjes in kun je zo de hele zomervakantie vol plannen. En ze zijn ook nog eens lekker dichtbij, allemaal in regio Alkmaar.

Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder

Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!

20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!

Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.