EAZEE
Geniet van het eten en de gezelligheid bij EAZEE in Egmond.
Een lekker hapje eten na een stranddag kan heel goed bij EAZEE in Egmond. Kies zelf je favoriete gerecht van het kindermenu.
Kruip met een dekentje op het terras of ga lekker binnen zitten.
Voor meer informatie over EAZEE klik je op de roze button.
Een etentje combineren met een dagje uit? Kijk dan ook eens op onze eropuitpagina.
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.
NIEUW! Hotspotgids met meer dan 25 hotspots in de Kop van Noord-Holland
Hieronder vind je alle info over de tips uit de Kidsproof Hotspotgids!
Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen
Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.