IJgenweis eten en drinken
IJgenweis in Schoorl is een brasserie verscholen in de Schoorlse duinen. Een heerlijke plek!
IJgenweis eten & drinken is een superleuke stek voor een kopje koffie, kopje soep of lekker lunch. Ze serveren biologische streekproducten!
Deze locatie is het ideale startpunt voor een wandeling of fietstocht door een prachtig natuurgebied. Voor kinderen is er een kinderkaart en speelhoek en voor honden staat het water klaar. Bij mooi weer kun je heerlijk zitten op het zonnige terras.
Mocht je in combinatie met een verjaardagsfeestje bij het Kabouterpad iets willen eten en drinken bij IJgenweis, dan kan dat! Check de website voor de eten en drinken arrangementen voor de kids!
Psst er is ook een IJgenweis bij het Streekbos in Bovenkarspel, leuk om daar ook eens te kijken!
TIP: Heerlijk om te combineren met het kabouterpad dat je met je kids loopt in de duinen. Een mooie afsluiting is IJgenweis! Naast IJgenweis zit het bezoekercentrum met leuke educatieve doe dingen voor de kids en aparte snuisterijtjes uit de natuur!
TIP: klik nog even door naar ons handige overzicht van kindvriendelijke restaurantjes in en om Alkmaar!
IJgenweis eten en drinken
Oorsprongweg 1
1871 HA Schoorl
Openingstijden
Maandag tot en met zondag van 10:00 tot 17:00 uur.Keuken van 11.30 tot 16.00 uur geopend.
Prijs
Check voor de actuele prijzen het menu via de roze buttonToon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Eendracht in van Bleiswijk
Geniet van een lekker kopje koffie, terwijl je kind aan het spelen is in de speelhoek bij Van Bleiswijk!
Knoest Eten & Drinken
Lekker eten en drinken met een speelparadijs voor kinderen voor de deur!
De Eendracht in ’t IJkgebouw
De Eendracht in 't IJkgebouw is een ontzettend fijn kindvriendelijk restaurant in Alkmaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.
Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.
10 tips voor Geestmerambacht met kinderen
Recreatiegebied Geestmerambacht (gelegen tussen gemeente Dijk & Waard, Alkmaar en Bergen in), is een super fijne plek om een rondje te wandelen. Maar je kunt er nog veel meer doen! Lees hieronder onze 10 tips voor het Geestmerambacht met kinderen!
Versier je pannenkoek en maak een dier
Pannenkoeken zijn heerlijk om te eten, maar misschien nog wel leuker om te versieren!