
Dinercafé Retro
Bij Dinercafé Retro kun je heerlijk eten en genieten van de buitenlucht op het grote, zonnige terras.
Bij Dinercafé Retro kun je heerlijk zitten op het tropisch terras met ‘Ibiza-vibes’, maar ook binnen barst het van de sfeer.
Naast een uitgebreide menukaart, heeft het restaurant ook nog eens een pannenkoekenassortiment. Zo valt er voor iedereen wel wat lekkers te vinden! Het restaurant is gelegen aan de oude haven van Enkhuizen, ideaal om een dagje uit in omgeving Enkhuizen mee af te sluiten dus!
Voor meer informatie over Dinercafé Retro, klik je op de roze button.
Dinercafé Retro
Tussen Twee Havens 9
1601 EM Enkhuizen
Openingstijden
Geopend van dinsdag tot en met zondag vanaf 10:00Prijs
Check voor de gerechten en mogelijkheden de website via de roze button.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.
Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.