IJsmakerij ci Vediamo
Bij IJssalon ci Vediamo kom je voor een hemels ijsje, een goede kop koffie met wat lekkers of milkshake!
Uit de meer dan 24 smaken Italiaans schepijs is het altijd lastig kiezen! Al het ijs wordt zelf ambachtelijk gemaakt van natuurlijke ingrediënten.
Na het nuttigen van de dagverse en huisgemaakte lekkernij zet je de wandeling, fiets- of autotochtje uitgerust voort.
De ijssalon is ondertussen gevestigd op 4 locaties: op het Ritsevoort in Alkmaar, in Egmond-Binnen, Middenbeemster en Zandvoort.
Klik voor meer info even door via de roze websitebutton.
IJsmakerij ci Vediamo
Sint Adelbertusweg 2
1935 EL Egmond-Binnen
Openingstijden
Woensdag t/m zondag van 12:00 tot 17:00Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!
Herfstvakantie tips in de Kop van Noord-Holland
Herfstvakantie 2025 dat betekent een heerlijk weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben een aantal leuke tips voor je verzameld; naar een museum, theater, film, zwembad of toch lekker buiten spelen? Bekijk ze snel!
20x herfsttips voor kinderen
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars.