Borrelplank voor kinderen
Wij zijn dol op een gezonde borrelplank en de kinderen ook. Iedere keer een ander model!
In het weekend hebben we vaak gezellige borrelavonden met vrienden of familie. Voor de kinderen maken we dan vaak deze gave borrelplank. Iedere keer doen we een ander “model”. We hebben de borreluil, de borrelleeuw en de borrelkip.
Wat heb je nodig?
– gekleurde paprika
– snoeptomaatjes
– komkommer
– wortel
Voor de ogen:
– mayonaise met een druppel ketchup
– heksenkaas met een blokje komkommer (donkere kant boven)
Borrelze en eet smakelijk!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.
NIEUW! Hotspotgids met meer dan 25 hotspots in de Kop van Noord-Holland
Hieronder vind je alle info over de tips uit de Kidsproof Hotspotgids!
Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen
Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.