
Borrelplank voor kinderen
Wij zijn dol op een gezonde borrelplank en de kinderen ook. Iedere keer een ander model!
In het weekend hebben we vaak gezellige borrelavonden met vrienden of familie. Voor de kinderen maken we dan vaak deze gave borrelplank. Iedere keer doen we een ander “model”. We hebben de borreluil, de borrelleeuw en de borrelkip.
Wat heb je nodig?
– gekleurde paprika
– snoeptomaatjes
– komkommer
– wortel
Voor de ogen:
– mayonaise met een druppel ketchup
– heksenkaas met een blokje komkommer (donkere kant boven)
Borrelze en eet smakelijk!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
NIEUW: Marine van Nu
We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.
Top 10 spelletjes voor onderweg
Yes, heerlijk met het gezin op vakantie! Maar voordat we de bestemming hebben bereikt, moeten er natuurlijk wel wat kilometers gereisd worden. Hoe houd je het gezellig in de auto of het vliegtuig?