Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Knoest Eten & Drinken

Lekker eten en drinken met een speelparadijs voor kinderen voor de deur!

Knoest Eten en Drinken, gelegen op Camping Geversduin, is het héle jaar dagelijks geopend. Na een heerlijke wandeling of fietstocht door de prachtige bosrijke omgeving, strijk je bij een winters zonnetje zo neer op het terras of binnen in het sfeervolle restaurant. Geniet van een vers bakje koffie met wat lekkers. Lunch met een lekkere clubsandwich, een vers belegde pizza of ga lekker borrelen met een smakelijke Knoestplank.

Voor kinderen is Knoest een waar speelparadijs. Met meerdere speeltuinen, gemaakt van natuurlijke materialen, en een grote air trampoline kunnen kinderen klimmen, klauteren en springen. Water en zand zijn de ingrediënten voor uren lang speelplezier! Vanaf het terras of vanuit het restaurant heb je zicht op de speeltuinen.  Zo kan jij genieten van lekker eten en drinken en tegelijk de kinderen zien spelen.

Er worden diverse leuke activiteiten georganiseerd deze winterperiode. Psst wij zijn er al geweest, lees hieronder onze blog!

TIP: Knoest Eten en Drinken ligt op de avontuurlijke Camping Geversduin. Of je nu de voorkeur geeft aan een outdoor vakantie op een van de mooie kampeerplekken, of een luxe en comfortabele accommodatie, het kan allemaal! Geversduin ligt midden in het Noordhollands Duinreservaat en op de camping verblijf je tussen de bomen, in de duinen en dichtbij het strand. Gedurende weekenden en het hoogseizoen zijn er vele leuke activiteiten te beleven! Meer weten? Klik door via de roze websitebutton!

TIP: Een dagje weg met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze eropuit-pagina!

Lees ook onze blog: Knoest eten & drinken; top terras met avontuurlijke speelplek

Wij hebben vandaag een bezoek gebracht aan Knoest eten & drinken op camping Geversduin in Castricum. En dit is zeker niet ons laatste bezoek. Wat een heerlijke plek! We hebben de kinderen alleen gezien om even wat te drinken en te eten, dat zegt al genoeg toch?

Lees verder Lees verder

Knoest Eten

Beverwijkerstraatweg 205

1901 NM Castricum

Openingstijden Dagelijks geopend, ook in de winter
Mail direct

Mail direct naar Knoest Eten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Gratis nieuwsbrief!

Wil jij onze leuke nieuwsbrief met meivakantie uitjes gratis in je mailbox ontvangen? Schrijf je snel in!

Wiegeling (6-18 maanden)

Ontspan samen met je kleintje bij Wiegeling in Theater De Vest
Reserveer

Doornroosje De Musical 4+

Beleef het sprookje van Doornroosje bij TAQA Theater De Vest!
Reserveer

De Tijdreis in 3D: nieuw bij Museum BroekerVeiling

Ga mee op een duizelingwekkende reis door het Rijk der Duizend Eilanden!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen

Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.

Koningsdag met kinderen in Alkmaar en omgeving!

2026 - Weet jij al wat je gaat doen met Koningsdag? Check hier onze favoriete plekken in Alkmaar en omgeving tijdens het Oranjefeest!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder

Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.