Miss Central
Loop binnen bij Miss Central voor een lekkere, thee, vega lunch of borrel!
Bij Miss Central in Alkmaar wordt er hoofdzakelijk met verse producten gewerkt. Veel van de gerechtjes op de kaart zijn vega, maar er zijn ook vegan en traditionele gerechten te bestellen.
Voor de kids is er een apart menu met allerlei lekkers. Denk bijvoorbeeld aan wentelteefjes met kaneelsuiker of lekkere patatjes. En er is een leuk speelhoekje waar kindjes lekker kunnen spelen.
Ook leuk: je kunt bij Miss Central ook een leuke high tea doen! Het is ook mogelijk om deze vegan of glutenvrij te doen.
TIP: er is sindskort ook een terras buiten op de Langestraat!
Wil je meer weten over Miss Central? Kijk dan op de website via de roze button.
Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
Miss Central
Laat 183
1811 EG Alkmaar
Openingstijden
Dinsdag t/m zaterdag van 09:00 tot 18:00Prijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
De Eendracht in ’t IJkgebouw
De Eendracht in 't IJkgebouw is een ontzettend fijn kindvriendelijk restaurant in Alkmaar!
Brownies&downieS Alkmaar
Ambachtelijke kaart, huiselijke sfeer mét een gave speelhoek voor kids!
Knoest Eten & Drinken
Lekker eten en drinken met een speelparadijs voor kinderen voor de deur!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Valentijnsideetjes voor kids!
Op zoek naar originele of creatieve cadeautjes? Wij hebben een paar leuke tips & ideeën voor je verzameld!
Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.
Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.
Kidsproof Valentijns Kletspraat
Ben jij ook zo dól op de liefde? Vraag je kinderen de hemd van het lijf met deze kletspraat. Ben je weleens verliefd geweest? Wat is jou ideale afspraakje? En nog veel meer inspiratie vragen vind je hier. Knip ze uit en stop ze in een pot voor leuke momenten en gesprekken.