Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Oase Schellinkhout

Bij Oase Schellinkhout is het heerlijk toeven met binnen en buiten speelgelegenheid voor de kids!

Bij dit fijne plekje kun je heerlijk lunchen en dineren. Voor de kids is er een speciaal menu, waar zij wat lekkers kunnen uitkiezen. 

Uitgegeten? Er is binnen een toffe speelhoek. Duik in de ballenbak, bouw fantastische creaties met LEGO, en ontdek de magie van de spelcomputer! Buiten is er een jeu de boules baan, glijbaan, speelhuisje en een klimrek! 

Het dorpje Schellinkhout is ook nog eens onwijs leuk om te bezoeken. Het is een paar minuten rijden vanaf Hoorn en heeft heel veel knusse huisjes. Er is ook een strandje aan het Markermeer waar je heerlijk kunt zwemmen, maar hier kan ook gevaren, gesurft en gekite worden. Ideaal voor in de zomer dus! 

Kijk voor nog meer informatie over Oase Schellinkhout op de website via de roze button. 

Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Oase Schellinkhout

Dorpsweg 146A

1697 KJ Schellinkhout

Openingstijden Donderdag van 15:00 tot 22:00
Vrijdag van 12:00 tot 22:00
Zaterdag en zondag van 11:00 tot 22:00
Mail direct

Mail direct naar Oase Schellinkhout

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen

Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!

De leukste pompoenboerderijen!

Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.

8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!

Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!

Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief