Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Restaurant Comer

Na een strandwandeling naar de kidscorner van Restaurant Comer terwijl jullie ook heerlijk genieten!

Bij Restaurant Comer is ook het uit eten gaan met kinderen een feest. Na het uitwaaien op het strand zijn de kids van harte welkom in de speciale ‘kidscorner’. Een waar speelparadijsje voor kinderen in een ruimte grenzend aan het restaurant. Terwijl jij heerlijk geniet van het diner, vermaken ook ‘de kleinste gasten’ zich uitstekend!

Er zijn vrolijke kleurplaten en kleurtjes, spelletjes, speelgoed en activiteiten voor kids. Ook hebben zij een speciale kindermenukaart waaruit veel lekkers te kiezen is. Wat dacht je van lekker kip fingers, huisgemaakte appel compôte met frietjes, een overheerlijke kinderpasta of de echte American pancakes?

Klik even door naar de website van Restaurant Comer via de roze websitebutton!

TIP: De gasten van Comer kunnen gratis parkeren! Vraag naar een uitrijkaart bij afrekenen!

Restaurant Comer Egmond aan Zee

Boulevard Zuid 7

1931 AA Egmond aan Zee

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Restaurant Comer Egmond aan Zee

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen

Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!

Herfstvakantie tips in de Kop van Noord-Holland

Herfstvakantie 2026 dat betekent een heerlijk weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben een aantal leuke tips voor je verzameld; naar een museum, theater, film, zwembad of toch lekker buiten spelen? Bekijk ze snel!

14x herfst knutsels met eikeltjes en kastanjes

In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.