Restaurant Krelis
Restaurant en speeltuin op één plek tussen het Uitgeestermeer en het Zwaansmeer!
Restaurant Krelis ligt op Erfgoedpark de Hoop (een vakantiepark) tussen het Uitgeestermeer en het Zwaansmeer.
Het restaurant heeft een groot terras met uitzicht op de mooie speeltuin. Bij de speeltuin staan picknickbanken waar je heel handig met een QR code je bestelling kunt doen en die komen ze dan brengen. Super geregeld!
Je kunt vanaf Restaurant Krelis naar het Zwaansmeer lopen. Dit meer heeft een strandje waar je heerlijk kunt vertoeven.
Klik even door via de roze websitebutton voor meer info!
Restaurant Krelis
Lagendijk 33R
1911 MT Uitgeest
Openingstijden
woensdag t/m maandag 10:00 tot 23:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaas Aftelkalender
Deze aftelkalender is ideaal als antwoord op de vraag: "Mama, hoeveel nachtjes slapen is het nog tot pakjesavond?!" Bij ons thuis wordt deze vraag elke dag minimaal 1x gesteld tot 5 december. De Sinterklaasperiode is natuurlijk ook een hele spannende tijd voor kinderen!
10x boswandeling met chocolademelk in Noord-Holland
Of het nu zomer of winter is, in het bos is het altijd fijn. Om te spelen, te wandelen of gewoon lekker een frisse neus te halen. Wij hebben 10 leuke locaties voor een kindvriendelijke boswandeling met het gezin plus een warme chocolademelk in de Kop van Noord-Holland voor je op een rijtje gezet. Dus laarzen aan en gaan!
Sinterklaasuitjes in de Kop van Noord-Holland
2025 - Heerlijk, deze Sinterklaastijd. Ook dit jaar zijn er weer leuke plekken waar je met de kids Sinterklaas een handje kunt geven, de Pieten kan meehelpen en zelfs een Pietendiploma kan halen. We zetten de leukste tips voor je op een rijtje!