Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Boekjes en Brabbels

Een inspirerende en gezellige ochtend voor ouders en baby's.

Elke eerste woensdag van de maand organiseert bibliotheek Texel ‘Boekjes en Brabbels’. Dit is speciaal voor ouders en baby’s.

Het zijn inspirerende en gezellige ochtenden met babyboekjes, voorlezen aan je kindje en slaap- en wiegeliedjes. Voor meer informatie over Boekjes en Brabbels, klik je op de roze button. 

Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

KopGroep Bibliotheken

Keizersgracht 94

1781BB Den Helder

Openingstijden Eerste woensdag van de maand.
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar KopGroep Bibliotheken

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Naar het Kaasmuseum deze meivakantie

Het Hollands Kaasmuseum, nu nog leuker en interactiever! Kom je langs deze meivakantie?

Shrek de Musical

Een hartverwarmende spookjesmusical voor jong en oud in de meivakantie op 10 en 11 mei in De Vest.

Indoor & Outdoor meivakantie tips in Dijk & Waard!

Check de leukste indoor en outdoor tips in gemeente Dijk en Waard deze meivakantie!

Terug naar de Middeleeuwen

Beleef de tijd van ridders en kastelen in de meivakantie bij Huis van Hilde!

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Moederdag! Moeders ogen dicht

Het is weer bijna zover, Moederdag. Een mooie dag om de moeders eens flink in het zonnetje te zetten! Maar hoe?

Kidsproof Kletspraat Moederdag

Wat zou je doen als je een dagje mama was? En waarom zijn moeders zo belangrijk? In de Kidsproof Kletspraat Moederdag vind je een heleboel leuke kletsvragen om aan je kinderen te stellen. Download de vragen hier gratis.

Tips voor het Moederdagontbijt en knutseltips!

Ik kijk er altijd naar uit; het moment dat de kindjes met hun zelfgemaakte vrolijke knutsels binnenkomen met een heerlijk zelf gemaakt ontbijtje! Wij hebben wat leuke ideetjes voor de papa's en kinderen!

8x Knutsels voor Moederdag

Het is bijna Moederdag. Voor mij als moeder natuurlijk een favoriete dag in het jaar. Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje, daar word je toch blij van?

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief